O mě

 Jsem mamka skvělého kluka, brzy již dvou. Jsem milující manželka. Jsem sebevědomá, vzdělaná žena. Jsem testerka, učitelka a paragánka. Jsem nejlepší kamarádka.

Jsem člověk, který si vše musí vyzkoušet sám a ze svého i z objektivního pohledu (testerka s technickým vzděláním se nezapře). A svoje zkušenosti předávám dál (maminka a učitelka celou duší). Dělá mi to radost. Tvořím tím totiž jednodušší podmínky pro další lidi. Dělám někomu život snazší, a pokud se jedná o ekologické téma, svět lepší.

Ve větrném tunelu v Letňanech

 

Zajímá tě víc?

Když se narodil náš Jonášek, trávila jsem prvních několik měsíců každé kojení a každou volnou chvilku na internetových fórech, abych našla to nejlepší řešení na naše (Jonášovo) problémy. Zodpovědné, ale má to chybičku, na internetu najdete na každou věc pět názorů, které ji potvrdí a pět, které ho vyvrátí.

Teď už vím, že v rodičovství neplatí vůbec žádná pravidla – samozřejmě, pokud dítě nekrmím, zhubne každé, pokud ho nepřebalím, bude smrdět každé. Ale tam to asi tak končí 😀 Na někoho funguje BLW (metoda krmení), pro někoho jsou nejlepší přesnídávky, někdo nejí do roka nic kromě mateřského mléka. A tak je to se vším – se společným spaním, s plenkami, s nošením, s typem výchovy.

Jsou ale témata, která se dají otestovat objektivně. A ta mě baví. Testuji látkové plenky, testuji jednorázové ekologické plenky, testuji šátky, funkční dětské oblečení. Mám vypozorováno, jaké hračky, knížky, pomůcky se osvědčily v rodinách mých známých, a ráda vám přináším tyto tipy ve svých článcích.